Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Dago a Alpro představují nové vystavení „Dej to i bez cukru“

Přehledné a atraktivní POP vystavení pro výrobce rostlinných alternativ, značku Alpro, můžete nyní potkat na prodejních plochách hypermarketů Globus.

V kampani s názvem „Dej to i bez cukru“ nabízí Alpro svým zákazníkům produkty s označením No sugar. Konkrétně se jedná o rostlinné dezerty a mléka, která jsou oblíbenou variantou k živočišným produktům.

Na shop in shop můžete narazit ve všech patnácti českých hypermarketech sítě Globus. Tato dvoupaletová nebo čtyřpaletová vystavení nabízí zákazníkům nejen široký výběr neslazených výrobků, ale také lákají k zúčastnění v soutěži o smart květináč.

V dnešní době je pro mnohé z nás velmi důležitý zdravý styl života, proto jsme se snažili vystavení navrhnout tak, aby působilo svěže. Pohráli jsme si s elegantním propojením několika materiálů, od kartonových wrapů, přes dřevo, koplast, až po dřevěné bedýnky. Zákazníci si v rámci vystavení mohou prohlédnout i inteligentní květináč, který je doplněn o umělé květiny.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This