O nás

Základní informace o naší společnosti.
Jsme fullservisová POP komunikační agentura s vlastní výrobou založená v roce 1993. Pracujeme aktivně s přibližně stovkou klientů z oblasti FMCG, elektroniky, farmacie, finančních služeb a dalších oblastí.
Společnost
Jsme fullservisová POP komunikační agentura s vlastní výrobou založená v roce 1993. Navrhujeme pro naše klienty komplexní POP komunikační kampaně i jednotlivé aplikace od grafických a designérských návrhů, vývoje, sériové výroby až po implementaci do cílových míst prodeje.

Do projektů aplikujeme, v rámci našeho konceptu CIS – Complex In-store Solution, sofistikované teoreticko-praktické know how z oblasti instore komunikace a působení POP materiálů na nákupní chování zákazníků dle nejnovějších výzkumů a trendů. Využitím tohoto přístupu dosahujeme při tvorbě POP médií nejen tradiční líbivosti a technické funkčnosti, které jsou dnes již samozřejmostí, ale především jejich maximální účinnosti a efektivity.

Za svoji práci jsme získali mnohá ocenění a uznání od klientů. To, co na nás naši klienti oceňují, jsou zejména proaktivní přístup, kreativita, rychlost, spolehlivost a komplexní pojetí.

Nabízíme fullservisové zpracování projektů od analýzy vhodného řešení přes funkční návrhy, design, konstrukční a technologické řešení a sériovou výrobu až po dopravu a instalaci na prodejní plochu. Našimi klíčovými hodnotami jsou RYCHLOST – DŮVĚRA – ZNALOSTI – KREATIVITA.

Díky vlastní výrobě ve svém středisku ve Zdicích u Berouna jsme schopni monitorovat celý proces vývoje a výroby POP produktu a tak spolehlivě zajistit jeho kvalitu a spolehlivost. Zpracováváme pokročilými technologiemi a potiskujeme veškeré druhy plastů, dřeva, kartonu a kovů. Zároveň nám vlastní logistický systém umožňuje realizovat dopravu a implementaci in-store medií až na prodejní plochy.

Každým rokem přispíváme na několik charitativních organizací jakou jsou například Unicef nebo Dobrý Anděl. Přispíváme také na pomoc dětem postiženým AIDS na Srí Lance, dětem jako obětem války v Sýrii a Ugandě nebo na lekce jógy v dětských domovech a v domech seniorů.

Pin It on Pinterest

Share This