Produkty

 

Palety a čela

Nabízíme jednoduchá, ekonomická řešení i komplexní sofistikovaná zpracování akčních a promo vystavení pro dočasnou, střednědobou i permanentní aplikaci v POP. Vše navrhneme, vyrobíme, dopravíme a nainstalujeme přímo v prodejním prostoru. Příklady POP médií: dekorace regálových čel a gondol, paletové dekorace, paletové ostrovy, pohyblivé a nasvětlené poutače a displaye, akční bannery a další POP média.

 

Podlahové stojany

Navrhneme a vyrobíme pro Vás podlahové stojany dočasné i permanentní, jednoduché i prémiové. Příklady POP médií: stojany prodejní i propagační, podlahové displaye, modely produktů, držáky a A-stojany na plakáty a další.

 

Regály

Od jednoduchých regálových lišt a parazitních displayů až po komplexní regálové komunikační systémy. Příklady POP médií: vymezovače, separátory, dispensery, stoppery, posunovače, držáky testerů, regálové lišty, wobblery, regálové dekorace, komplexní regálové systémy, řešení s pohybovými, zvukovými a světelnými efekty a další.

 

Pultové stojánky

Produktová, imageová a prezentační POP média na pulty, do pokladních zón nebo do vitrín. Příklady POP médií: displaye, dispensery, mincovníky, poutače, police, držáky vizuálů, stojánky na letáky, pedestaly, podsady, držáky produktů, komplexní pultové a pokladní systémy a další.

 

Shop in shop

Individualizované prodejní jednotky různých značek a produktových kategorií do prodejen a provozoven služeb. Příklady POP médií: malé shop in shop jednotky, komplexní shop in shop systémy.

 

Celé prodejny

Umíme navrhnout a vytvořit atraktivní dekorace a doplňky, nebo komplexní vybavení interiéru prodejny. A to od rekonstrukce stávajícího prostředí až po vybudování nových prodejních míst. Od přípravy, zajištění potřebných povolení a odborných návrhů přes provedení stavebních prací a řemesel, vytvoření návrhu interiérového vybavení až po celkovou realizaci a instalaci všech potřebných prvků zakončenou úklidem prostoru. Zkrátka připravíme celou prodejnu na klíč tak, aby se v ní zákazníci cítili dobře a dané zboží se prodávalo co nejefektivněji. Příklady POP médií: komplexní exteriérové a interiérové vybavení prodejen, označení a dekorace prodejen.

 

Horeca

Od malých propagačních aplikací po komplexní komunikační vybavení hotelů, restaurací, kaváren a podobných zařízení. Příklady POP médií: menu stojánky, poutače, držáky jídelních lístků, držáky podtácků, držáky ubrousků, reserve stojánky, oblepy výloh, A-stojany, menu tabule, rámy na plakáty, světelné reklamy, fascie, produktové stojánky a displeje, menu boxy, slunečníky, stojany na kola a lyže, reklamní nábytek a další.

Pin It on Pinterest

Share This