V letošním ročníku prestižních SHOP! France Awards (v minulých ročnících označeny jako POPAI Awards Paris) máme hned dvě želízka v ohni. Nominaci získal shop-in-shop Sensodyne Nourish, a to v kategorii Zdraví a léčiva (kartonové POS) a dále vánoční paletové vystavení Pilsner Urquell v kategorii Nápoje (taktéž kartonové POS). Vyhlášení vítězů proběhne 15. června 2023 na galavečeru v Paříži.

 

Získanými nominacemi máme příležitost navázat na loňský úspěch, kdy jsme za shop-in-shop Nescafé Dolce Gusto & Starbucks získali zlatou sošku indiána. Vystavení Sensodyne Nourish získalo na podzim vítězství v Popai Awards CE, a tento úspěch nás motivoval projekt přihlásit do mezinárodní soutěže. Realizaci mohli zákazníci vidět v prodejnách Albert a spolu s prezentací terapeutických zubních past Sensodyne Nourish poutalo pozornost svým tvarem zubu a zubní pasty. Vystavení zároveň vycházelo z hlavních znaků nové řady, kterými jsou přírodní ingredience a udržitelné obalové materiály.

 

Druhý nominovaný projekt vznikl pro lídra segmentu, značku Pilsner Urquell pro období vánočních svátků, ke kterému prémiový brand neodmyslitelně patří. Unikátním prvkem vystavení je holofan, dominující na středu symbolu plzeňského pivovaru, Jubilejní brány, a jenž promítal vánoční spot Pilsner Urquell.

SHOP! Francie je sdružení, které slouží zájmům inzerentů – značek a distributorů, kreativců/producentů působících v oblasti marketingu v místě prodeje. Realizuje studium, nabízí programy dalšího vzdělávání a tematické konference. Další činností sdružení je také vydávání Průvodce komunikací a marketingem v místě prodeje. Podílí se také na organizaci veletrhu MPV a SHOP! Awards, která oceňují nejlepší POS vystavení, komerční nábytek a digitální média.

Váš tým Dago

Pin It on Pinterest

Share This