Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Kompletní sortiment káv Perla na jednom místě

Úžasná vůně, symbol odpočinku ale i pořádné vzpruhy – tak většina z nás vnímá kávu. Doby, kdy si lidé vybírali pouze mezi zrnkovou a rozpustnou kávu, jsou už dávno pryč.

Dvojnásobné zlato ze soutěže POPAI Awards

Ve čtvrtek 24. listopadu se jako každý rok konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže POPAI Awards. V této soutěži jsou oceňovány nejlepší projekty in store komunikace na domácím trhu. I v letošním roce jsme uspěli a odnášíme si zlato celkem ze dvou kategorií.

Vánoce bez likéru Baileys? Letos NE, na prodejních plochách ho určitě nepřehlédnete!

Baileys se řadí mezi nejprodávanější likéry vůbec. A právě teď – v tomto svátečním čase – se distributor tohoto oblíbeného irského likéru Stock Plzeň – Božkov rozhodl, že na trh vstoupí s novou vánoční aktivací, která v zahlceném prostoru prodejních ploch jen tak nezapadne.

Originální vystavení bylo zhotoveno v 15 kusech a je umístěno ve vybraných hypermarketech Albert. Aktivaci dominuje střed, na kterém najdete motto „Užijte si sladké Vánoce“, jež celou kampaň provází. Na střed navazuje část se stříškou evokující kavárenské prostředí – zde si spotřebitel může vybrat ze dvou lahodných drinků, které si po zakoupení Baileys může doma namíchat a následně vychutnat.

Nepřehlédnutelná je také kartonová lahev likéru Baileys v nadživotní velikosti ozdobená velkou červenou mašlí pro přiblížení atmosféry svátečních dní. Celé vystavení je zhotoveno z kombinace kartonu a dřeva. Součástí jsou také skutečné dřevěné bedýnky, které byly nastříkány barvami sladěnými s barvami vystavení, sloužící jako dodatečné místo pro vystavení produktů.

Podle dosavadních reakcí se spotřebitele povedlo příjemně překvapit a vzbudit v nich chuť k nákupu tohoto oblíbeného smetanového likéru.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This