Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Red Bull v retailu představuje limitovanou novinku

Nová aktivace, využívající rebrandované nosiče z loňska, se vztahuje k letní limitované edici energy drinku s příchutí meruňky a jahody. Jedná se o osvědčený postup přípravy POS.  Kampaň, na kterou můžete narazit až do června, využívá ke své propagaci dvoupaletí z plastu i kartonu a endcapy.  

Aktivace ve vybraných prodejnách Globus a Ronia obsahuje celkem 17 dvoupaletí a 11 endcapů. Vizuály kampaně lákají zákazníky na limitovanou edici nápoje s příchutí meruňky a jahody. Většina vystavení byla nasazena již loni a nyní proběhla výměna vizuálů.

 „Vývoj konstrukce a výroba nosných prvků představují největší náklady. Opětovné používání nosičů je dobrou cestou, jak POS materiály využívat efektivně. Tímto způsobem je potřeba několik dalších let pouze zajišťovat rebranding nosičů,“ vysvětluje Jakub Petráš, project manager DAGO.

Nad rámec této kampaně připravila komunikační agentura Dago také dvě atypická permanentní vystavení určená na prodejny Globus Brno a České Budějovice. Tato vystavení jsou výjimečná tím, že jsou svým designem přímo přizpůsobené konkrétnímu umístění.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This