Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

POS od Dago jsou ještě lepší než dřív

Čas během pandemie jsme využili k provedení řady změn. Díky tomu nyní fungujeme na úplně jiné úrovni a zvládáme věci rychleji, lépe a kvalitněji. Co to konkrétně znamená? Čtěte dále!

Top kreativita

Projekty jsou komplexnější a vznikají v kratší době, přitom u nich neslevujeme z požadavků na kreativitu. Jen tak upoutají pozornost a přinesou růst prodejů i povědomí o značce. Naše POS překonají vaše očekávání – v nápadu, grafice i konstrukci.

Nedostižná rychlost

Od prvotního návrhu až po realizaci – kampaň vytvoříme během dvou týdnů. Máme nové produkční oddělení, nové IT nástroje, které efektivněji řídí výrobu. Z toho plyne i hladší fungování obchodního týmu a lépe zacílená práce technologů.

Efektivnější výroba

Přijali jsme nové pracovníky a investovali do nejmodernějších tiskařských strojů a řezacích plotterů. Umíme vyrábět nejen rychle a kvalitně, ale také ekologicky a udržitelně. Tento rok budeme doplňovat další vybavení, abychom mohli rychle a efektivně provádět řadu dalších činností.

Top kvalita

POS vyrobené z houževnatého kartonu vydrží na prodejně až jeden rok. Obliba kartonových vystavení stále roste – dá se s ním dobře kreativně pracovat a díky novým technologiím se zvýšila kvalita potisku. Myslíme také na udržitelnost výroby – naše tiskařské barvy jsou na vodní bázi a karton disponuje certifikátem FSC.

Kompletní servis

Nabízíme fullservisovou a strategickou spolupráci v oblasti POS komunikace. Tvorba konceptu, návrh, výroba, instalace na místě prodeje a naplnění zbožím – to vše pro vás zajistíme.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This