Získali jsme zlato v POPAI AWARDS PARIS

Prestižní evropská soutěž POPAI Awards Paris zná své vítěze. Vítězné projekty, které vybrala odborná porota, byly vyhlášeny 15. září v Paříži.

Rozhovor s Markem Končitíkem: „Mým největším koníčkem je firma.“

Marek Končitík před dvěma lety jako nový jednatel společnosti Dago využil Covidu k totální restrukturalizaci firmy. Místo šetření se rozhodl masívně investovat do technologií, procesů a lidí. Vybudoval zázemí pro zrychlení výroby a ztrojnásobil počet zaměstnanců. I...

POS od Dago jsou ještě lepší než dřív

Čas během pandemie jsme využili k provedení řady změn. Díky tomu nyní fungujeme na úplně jiné úrovni a zvládáme věci rychleji, lépe a kvalitněji. Co to konkrétně znamená? Čtěte dále!

Top kreativita

Projekty jsou komplexnější a vznikají v kratší době, přitom u nich neslevujeme z požadavků na kreativitu. Jen tak upoutají pozornost a přinesou růst prodejů i povědomí o značce. Naše POS překonají vaše očekávání – v nápadu, grafice i konstrukci.

Nedostižná rychlost

Od prvotního návrhu až po realizaci – kampaň vytvoříme během dvou týdnů. Máme nové produkční oddělení, nové IT nástroje, které efektivněji řídí výrobu. Z toho plyne i hladší fungování obchodního týmu a lépe zacílená práce technologů.

Efektivnější výroba

Přijali jsme nové pracovníky a investovali do nejmodernějších tiskařských strojů a řezacích plotterů. Umíme vyrábět nejen rychle a kvalitně, ale také ekologicky a udržitelně. Tento rok budeme doplňovat další vybavení, abychom mohli rychle a efektivně provádět řadu dalších činností.

Top kvalita

POS vyrobené z houževnatého kartonu vydrží na prodejně až jeden rok. Obliba kartonových vystavení stále roste – dá se s ním dobře kreativně pracovat a díky novým technologiím se zvýšila kvalita potisku. Myslíme také na udržitelnost výroby – naše tiskařské barvy jsou na vodní bázi a karton disponuje certifikátem FSC.

Kompletní servis

Nabízíme fullservisovou a strategickou spolupráci v oblasti POS komunikace. Tvorba konceptu, návrh, výroba, instalace na místě prodeje a naplnění zbožím – to vše pro vás zajistíme.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This