Získali jsme zlato v POPAI AWARDS PARIS

Prestižní evropská soutěž POPAI Awards Paris zná své vítěze. Vítězné projekty, které vybrala odborná porota, byly vyhlášeny 15. září v Paříži.

Rozhovor s Markem Končitíkem: „Mým největším koníčkem je firma.“

Marek Končitík před dvěma lety jako nový jednatel společnosti Dago využil Covidu k totální restrukturalizaci firmy. Místo šetření se rozhodl masívně investovat do technologií, procesů a lidí. Vybudoval zázemí pro zrychlení výroby a ztrojnásobil počet zaměstnanců. I...

POP Tullamore Dew do barů

Při příležitosti uvedení nové lahve legendární irské whiskey Tullamore Dew a v kontextu dalších marketingových aktivit spojených s tímto launchem byla naše společnost oslovena distributorem této značky, společností STOCK Plzeň-Božkov, s.r.o., s požadavkem navrhnout a následně vyrobit POP médium prezentující novou lahev Tullamore Dew v prostředí prémiových barů.

Na základě zadání naši designéři navrhli originální piedestal, vyrobený z masivu dubu – tedy identického materiálu, z něhož jsou vyrobeny sudy, ve kterých část této whiskey zraje. POP prvek byl současně osazen masivním plexiblokem a LED osvětlením zajišťující prosvícení samotné lahve, rozsvícení hrany plexipodložky a zároveň loga situovaného na čele dřevěného fundamentu. Vznikl tak atraktivní POP nástroj podporující visibilitu nové láhve s whiskey Tullamore Dew na barech, který v sobě skloubil tradiční materiály spolu s moderními technologiemi a který zároveň plně reflektuje image vystaveného produktu.

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This