Salute! To nejlepší z Itálie najdete na jednom místě

Italové si život umějí vychutnat. Jejich vášeň k životu je pověstná. A na to sází i nové vystavení pro Ultra Premium Brands, které vás mrknutím oka přenese do prosluněných italských ulic. Vydejte se s námi na cestu!

POS by měly zákazníka i pobavit

Naprostá většina nákupních rozhodnutí se odehrává na úrovni emocí. Jaké dnes existují prostředky k jejich ovlivnění?

POP Tullamore Dew do barů

Při příležitosti uvedení nové lahve legendární irské whiskey Tullamore Dew a v kontextu dalších marketingových aktivit spojených s tímto launchem byla naše společnost oslovena distributorem této značky, společností STOCK Plzeň-Božkov, s.r.o., s požadavkem navrhnout a následně vyrobit POP médium prezentující novou lahev Tullamore Dew v prostředí prémiových barů.

Na základě zadání naši designéři navrhli originální piedestal, vyrobený z masivu dubu – tedy identického materiálu, z něhož jsou vyrobeny sudy, ve kterých část této whiskey zraje. POP prvek byl současně osazen masivním plexiblokem a LED osvětlením zajišťující prosvícení samotné lahve, rozsvícení hrany plexipodložky a zároveň loga situovaného na čele dřevěného fundamentu. Vznikl tak atraktivní POP nástroj podporující visibilitu nové láhve s whiskey Tullamore Dew na barech, který v sobě skloubil tradiční materiály spolu s moderními technologiemi a který zároveň plně reflektuje image vystaveného produktu.

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This