Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

POP Tullamore Dew do barů

Při příležitosti uvedení nové lahve legendární irské whiskey Tullamore Dew a v kontextu dalších marketingových aktivit spojených s tímto launchem byla naše společnost oslovena distributorem této značky, společností STOCK Plzeň-Božkov, s.r.o., s požadavkem navrhnout a následně vyrobit POP médium prezentující novou lahev Tullamore Dew v prostředí prémiových barů.

Na základě zadání naši designéři navrhli originální piedestal, vyrobený z masivu dubu – tedy identického materiálu, z něhož jsou vyrobeny sudy, ve kterých část této whiskey zraje. POP prvek byl současně osazen masivním plexiblokem a LED osvětlením zajišťující prosvícení samotné lahve, rozsvícení hrany plexipodložky a zároveň loga situovaného na čele dřevěného fundamentu. Vznikl tak atraktivní POP nástroj podporující visibilitu nové láhve s whiskey Tullamore Dew na barech, který v sobě skloubil tradiční materiály spolu s moderními technologiemi a který zároveň plně reflektuje image vystaveného produktu.

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This