Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Podzim v Albertu: Pilsner Urquell opět sází na historii a tradici

Výrobce oblíbeného českého piva – společnost Plzeňský Prazdroj, spojil své síly s komunikační agenturou Dago. Výsledkem jejich společné práce jsou stojany v podobě Jubilejní Plzeňské brány, které zákazníci mohli vidět na prodejních plochách supermarketů a hypermarketů Albert.

Pivovarská Jubilejní brána je symbolem pivovaru již bezmála 130 let a odkazuje na dlouholetou tradici českého pivovarnictví, i proto se tento symbol v kampani opakuje. „Jubilejní brána je jedním ze všeobecně známých symbolů spjatých se značkou Pilsner Urquell. Byla vystavěna k 50. výročí první várky plzeňského ležáku a od té doby značí kvalitu a prémiovost brandu“, komentuje kampaň Jakub Suda, junior activation manager společnosti Plzeňský Prazdroj.

České pivo se pyšní dlouholetou tradicí i velkou oblibou mezi spotřebiteli a je celosvětově proslulé. Konkrétně Pilsner Urquell bylo první pivo plzeňského typu na světě. Díky této unikátnosti jsme pro Plzeňský Prazdroj vytvořili osobité paletové stojany s charakteristickými prvky této značky. „Naše očekávání jsou taková, že díky konzistentní komunikaci našeho hlavního symbolu, tedy Plzeňské brány, posílíme pozitivní emoce ke značce mezi našimi spotřebiteli“, dodává Jakub Suda.

Plzeňský Prazdroj využívá různých typů vystavení. V obchodních řetězcích mohou spotřebitelé vidět paletové stání, mini shop in shop a shop in shop. Použité jsou charakteristické barvy značky. „U této spolupráce nás velmi překvapily pozitivní reakce na Jubilejní bránu Plzeňského pivovaru. Zdá se, že se opravdu jedná o ikonický prvek, který si návštěvníci se značkou spojují,“ vysvětluje country manager Dago Luboš Plačko.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This