Získali jsme zlato v POPAI AWARDS PARIS

Prestižní evropská soutěž POPAI Awards Paris zná své vítěze. Vítězné projekty, které vybrala odborná porota, byly vyhlášeny 15. září v Paříži.

Rozhovor s Markem Končitíkem: „Mým největším koníčkem je firma.“

Marek Končitík před dvěma lety jako nový jednatel společnosti Dago využil Covidu k totální restrukturalizaci firmy. Místo šetření se rozhodl masívně investovat do technologií, procesů a lidí. Vybudoval zázemí pro zrychlení výroby a ztrojnásobil počet zaměstnanců. I...

Orion vábí do světa cukrovinek proudem čokolády

Výrobce čokolád Orion společnost Nestlé Česko s.r.o se rozhodla zvýšit s naší pomocí hodnotu celé kategorie těchto výrobků a zároveň posílit frekvenci kupujících v sekci prostřednictvím exkluzivního vystavení svých produktů. Endcap navržený a vyrobený naší společností má za úkol ve vybraných prodejnách TESCO zaujmout zákazníka a probudit v něm chuť na cukrovinky.

„Cílem bylo přivést kupující do uliček s cukrovinkami a tím zvýšit hodnotu kategorie. Výsledné originální řešení působí také na emoce zákazníků a vytváří impulz pro vstup do této sekce,“ vysvětluje Jakub Krupička, Trade Marketing Specialist našeho klienta, společnosti Nestlé. Endcap Orion tuto roli plní skvěle a společně s vystavením značky JOJO v některých prodejnách láká do světa cukrovinek.

Vzhled endcapu je vyveden v kombinaci modré a hnědé barvy. Modrá je charakteristická pro značku Orion, tmavě hnědá barva stimuluje chuť. Dojem luxusu vedle barevné kombinace podtrhuje vysoký lesk, který je využit na většině pohledových povrchů stojanu. 3D bočnice stojanu představují velké tabulky čokolády Orion, dominantou ve středu je znázornění tekoucího proudu čokolády zakončeného ve spodní části vírem vytvořeného pomocí naplocho umístěné LCD obrazovky.

„Instalace má prezentovat Orion jako tradiční a dobře známou českou značku, na jejíchž produktech si zákazníci doma rádi pochutnají. Koncept endcapu tedy vyvolává dojem vstupní brány, která vytvoří emoce a probouzí chuť,“ doplňuje Marek Končitík, Sales Director naší společnosti.

Vzhledem k tomu, že dle dosavadních zkušeností endcap
reálně zvyšuje penetraci kupujících v kategorii, plánuje Nestlé postupné rozšiřování jejich počtu. Jedním z dosažených úspěchů tohoto projektu je také ocenění za nejlepší in-store realizaci měsíce prosinec 2015 serveru mistoprodeje.cz.

Váš DAGO team

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This