Becherovka na letišti ukazuje to nejlepší

Karlovarská Becherovka se rozhodla ukázat lidem z celého světa to nejlepší, co ve svém portfoliu má. Využívá k tomu náš shop-in-shop, které umístila na frekventované místo na pražském letišti. Kolemjdoucí si mohou dokonce přivonět k některým bylinkám, z nichž se známý alkoholický likér vyrábí.

Coca-Cola vsadila v restauracích na udržitelnost

Řada restaurací v Česku a na Slovensku prokoukne. Své hosty totiž přivítají novým zařízením venkovních zahrádek i vnitřních prostor, kterou jsme vyrobili pro Coca-Colu. Kladli jsme při tom důraz na udržitelný rozvoj a přírodní materiály.

Z paletového ostrova pro Heineken vyjíždí automobil

Blikající světla, osvětlený tubus a 3D efekty – to jsou nejvýraznější prvky našeho paletového ostrova pro radlery Zlatý Bažant, které nově poutají pozornost ve slovenských prodejnách. Stojan mimo jiné disponuje poměrně neobvyklou funkcí pohotového rebrandingu.

Colu od Birellu najdete pod kohoutem

„Chtělo by to přijít blíž a jednu plechovku si vzít,“ říkají si nejspíš zákazníci, kteří už v českých prodejnách spatřili naše regálové čelo pro novou Colu od Birellu. A je to správně! Toto vystavení chce totiž podnítit zvědavost a touhu objevovat.

Regálové čelo Cappy láká na snídani

Co může být lepšího než začít den výbornou snídaní, při které na stole nechybí džus z čerstvého
ovoce? Takové sdělení komunikuje naše nové regálové čelo, které jsme zhotovili pro nápoje Cappy.
Kolemjdoucí na prodejně vábí klasickými materiály, stylovým osvětlením i skutečnými potravinami.

Otvíráme pobočku na Slovensku

Od 1. června otevíráme novou slovenskou kancelář v Bratislavě. Díky tomu budeme moci rychleji reagovat na potřeby místního trhu a poskytneme zákazníkům stabilní zázemí pro jejich POS projekty a jejich následnou realizaci. Novinkou pro slovenské zákazníky bude také náš logistický systém pro online přehled a správu POP projektů.

Vyrábíme nástavec Nakliku. Minimalizuje přenos viru

Kliky jsou místo, kde se kupí velké množství bakterií a škodlivých látek. Proto je důležité, aby se lidé těchto míst dotýkali co nejméně. Spolu s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně jsme vyvinuli speciální plastový nástavec, díky němuž lze dveře s klikou otevírat předloktím. Díky principu svého využití získal tento vynález název „Nakliku“.

Kamenné prodejny u elektroniky vedou

Veškeré dění se dnes přesouvá do virtuálního prostoru. Internetové prodeje raketově rostou. Téměř cokoliv je možné vyhledat a zakoupit ihned. Firmy napříč segmenty se přizpůsobují a elektronika není výjimkou. Kdo neumí oslovit zákazníky „skrz obrazovku“, ocitá na chvostu a prodeje klesají. Má v této době kamenný retail smysl?

Shop-in-shop Canonu v Lublani

Výrobce fotoaparátů Canon prodává nejen u nás, ale i v dalších více než dvou stovkách zemí světa. Působí také ve Slovinsku, kde hledal cestu, jak veřejnosti představit své portfolio tiskáren a fotoaparátů. Proto jsme zrealizovali designový promostánek, který vystavené zboží podpoří přímo v místě prodeje.

Na dakarské závody s Big Shockem!

Soutěž o projížďku v kamionu, který závodí ve světoznámé Rallye Dakar, je tady! Upozorňuje na ni limitovaná edice energetického nápoje Big Shock!, pro kterou jsme navrhli regálové čelo a paletový ostrov.

Orion vábí do světa cukrovinek proudem čokolády

Výrobce čokolád Orion společnost Nestlé Česko s.r.o se rozhodla zvýšit s naší pomocí hodnotu celé kategorie těchto výrobků a zároveň posílit frekvenci kupujících v sekci prostřednictvím exkluzivního vystavení svých produktů. Endcap navržený a vyrobený naší společností má za úkol ve vybraných prodejnách TESCO zaujmout zákazníka a probudit v něm chuť na cukrovinky.

„Cílem bylo přivést kupující do uliček s cukrovinkami a tím zvýšit hodnotu kategorie. Výsledné originální řešení působí také na emoce zákazníků a vytváří impulz pro vstup do této sekce,“ vysvětluje Jakub Krupička, Trade Marketing Specialist našeho klienta, společnosti Nestlé. Endcap Orion tuto roli plní skvěle a společně s vystavením značky JOJO v některých prodejnách láká do světa cukrovinek.

Vzhled endcapu je vyveden v kombinaci modré a hnědé barvy. Modrá je charakteristická pro značku Orion, tmavě hnědá barva stimuluje chuť. Dojem luxusu vedle barevné kombinace podtrhuje vysoký lesk, který je využit na většině pohledových povrchů stojanu. 3D bočnice stojanu představují velké tabulky čokolády Orion, dominantou ve středu je znázornění tekoucího proudu čokolády zakončeného ve spodní části vírem vytvořeného pomocí naplocho umístěné LCD obrazovky.

„Instalace má prezentovat Orion jako tradiční a dobře známou českou značku, na jejíchž produktech si zákazníci doma rádi pochutnají. Koncept endcapu tedy vyvolává dojem vstupní brány, která vytvoří emoce a probouzí chuť,“ doplňuje Marek Končitík, Sales Director naší společnosti.

Vzhledem k tomu, že dle dosavadních zkušeností endcap
reálně zvyšuje penetraci kupujících v kategorii, plánuje Nestlé postupné rozšiřování jejich počtu. Jedním z dosažených úspěchů tohoto projektu je také ocenění za nejlepší in-store realizaci měsíce prosinec 2015 serveru mistoprodeje.cz.

Váš DAGO team

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This