Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Místa, jež najdete po čichu: Hodnocení pro Marketing & Media

Jako ve výstavních síních jsou představovány pekařské kousky v aktuálním hodnocení místa prodeje. Hodnocení pro vás připravila naše kolegyně Annette Schulze.
 
 
Hodnocení interiérů pekařství je rozhodně více než méně záležitostí osobního vkusu, a to zejména v případech, které nám byly zaslány k náhledu, kde se ve výběru vedle sebe nacházejí jak teplá a útulná prostředí, tak ta chladnější s jasnými minimalistickými rysy.
 
Pekárnu Francis jsem vybrala díky osvětlení — teplé tlumené světlo vás přímo vyzývá, abyste zabrousili do obchodu a vybrali si něco chutného. Vše je doplněno krásným architektonicky zajímavým stropem, který by mě přilákal, i kdybych snídaňový typ nebyla. Pekařství Style, které kombinuje bílou barvu se světlým dřevem a zeleností květin, to by byl můj favorit v případě, že by se v pekárně dalo posedět, nicméně právě díky tomuto benefitu je v mém případě hodnocení výhercem pekařství Teller. Jediná nevýhoda tohoto pekařství je lokalizace v Izraeli, kde si v nejbližší době zřejmě jen tak neposedím.

Hodnotila: Annette Schulze, DAGO s.r.o.
Zdroj:
Marketing & Media 41/2022 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This