Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Dvojnásobné zlato ze soutěže POPAI Awards

Ve čtvrtek 24. listopadu se jako každý rok konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže POPAI Awards. V této soutěži jsou oceňovány nejlepší projekty in store komunikace na domácím trhu. I v letošním roce jsme uspěli a odnášíme si zlato celkem ze dvou kategorií.

Kompletní sortiment káv Perla na jednom místě

Úžasná vůně, symbol odpočinku ale i pořádné vzpruhy – tak většina z nás vnímá kávu. Doby, kdy si lidé vybírali pouze mezi zrnkovou a rozpustnou kávu, jsou už dávno pryč. Kategorie kávy se tak stává segmentem, kde se jednoduše vyplatí zazářit.

Dnešní nabídka trhu přináší opravdu komplexní sortiment kávy. Do takto široké nabídky nejrůznějších značek, intenzity chuti, původu atd., se vyplatí přijít s originálním konceptem, jak kávový sortiment v místě prodeje efektivně nabídnout.

Toho využily i hypermarkety Albert, které ve spolupráci s agenturou Dago, připravily pro vlastní značku káv Perla celkem 89 aktivací. Kartonová vystavení si zákazníci mohou prohlédnout na všech hypermarketech Albert a také na prodejně v pražských Nových Butovicích, kde bude stojan upgradován o prosvícení a zdobit jej bude otáčecí pytel kávy. Aktivace prezentují obsáhlý kávový sortiment, který značka Perla nabízí.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This