Salute! To nejlepší z Itálie najdete na jednom místě

Italové si život umějí vychutnat. Jejich vášeň k životu je pověstná. A na to sází i nové vystavení pro Ultra Premium Brands, které vás mrknutím oka přenese do prosluněných italských ulic. Vydejte se s námi na cestu!

POS by měly zákazníka i pobavit

Naprostá většina nákupních rozhodnutí se odehrává na úrovni emocí. Jaké dnes existují prostředky k jejich ovlivnění?

Optice tradiční prodej přeje: HODNOCENÍ PRO MARKETING & MEDIA

V segmentu brýlí dochází k propojení onlinového a reálného světa, dbá se na udržitelné materiály.   Vybrané optiky pro oborový časopis Marketing & Media hodnotil náš projektový manažer Jakub Petráš.       1. For art’s sake   Mezi zajímavé řešení prodejního místa...

Hisense Group představuje dva nové shop in shopy v nejnovějším showroomu Alza

Společnost ve spolupráci s námi připravila pro zákazníky showroomu Alza v pražských Chrášťanech zajímavý projekt, který přehledně prezentuje produkty bílé i černé techniky značek MORA a Hisense.

Zákazníci mají možnost se na prodejní ploše setkat s domácími spotřebiči a elektronikou značek Hisense a MORA. Celý koncept shop in shopu reflektuje požadavky moderního trhu a je doplněn o světelné části a skutečné prvky, jako jsou například květináče s kytkami, vinotéka nebo kuchyňské nádobí. Celek u zákazníků navodí domácí atmosféru a naláká je k prohlédnutí vystavených produktů.

V chrášťanském showroomu, který je zároveň strategicky spojený s největším logistickým centrem Alzy, jsme společně s agenturou Dago připravili dva velké shop in shopy. Zákazníci tak mají možnost si ve stylových interiérech prohlédnout to nejzajímavější z naší nabídky dříve, než si zboží objednají přes e-shop Alza. Ať už jsou to nové XXL trouby MORA s chytrými funkcemi, které doplňují moderní varné desky s automatickými funkcemi, technologicky vyspělé myčky, odsavače nebo další kuchyňské spotřebiče této tradiční české značky,“ říká Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK, a dodává: „Druhým projektem s agenturou Dago je i dokonale slazený smart showroom inovativní a technologické značky Hisense. V něm si mohou návštěvníci prohlédnout nejen špičkové televizory a soundbary, ale i další spotřebiče do domácnosti – chladničky, pračky, sušičky, smart vysavače a další.“

Vystavení je vyrobeno z řady kvalitních materiálů, které vydrží velké zatížení. Design shop in shopu je jednoduchý, ale přesto moderní a dává prostor k tomu, aby prezentované zboží upoutalo pozornost a zdůraznilo jeho design.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This