Dvojnásobné zlato ze soutěže POPAI Awards

Ve čtvrtek 24. listopadu se jako každý rok konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže POPAI Awards. V této soutěži jsou oceňovány nejlepší projekty in store komunikace na domácím trhu. I v letošním roce jsme uspěli a odnášíme si zlato celkem ze dvou kategorií.

Pomáháme tam, kde je to potřeba

Uvědomujeme si, jak důležité je pomáhat slabším a nezavírat oči před problémy, které tíží ostatní. Proto moc rádi podporujeme aktivity, které dávají smysl a přinášejí radost ostatním.

Halloween je pro děti: Hodnocení pro Marketing & Media

Pojďme se bát… Ale krásně bát! Jak se neztratit v oranžovém moři a prodat o trochu více bonbónů, čokolád, dekorací, bublinek i dýní? Ta nejlepší halloweenská vystavení pro časopis Marketing & Media hodnotila Radka Hejduková.

Nápoje Fanta sázejí na Halloween

Halloween sice není typický český svátek, přesto pro obchodníky představuje skvělou příležitost k navázání kontaktu se zákazníky způsobem, jaký si jindy nemohou dovolit.

Hisense Group představuje dva nové shop in shopy v nejnovějším showroomu Alza

Společnost Hisense Group ve spolupráci s námi připravila pro zákazníky showroomu Alza v pražských Chrášťanech zajímavý projekt, který přehledně prezentuje produkty bílé i černé techniky značek MORA a Hisense.

Zákazníci mají možnost se na prodejní ploše setkat s domácími spotřebiči a elektronikou značek Hisense a MORA. Celý koncept shop in shopu reflektuje požadavky moderního trhu a je doplněn o světelné části a skutečné prvky, jako jsou například květináče s kytkami, vinotéka nebo kuchyňské nádobí. Celek u zákazníků navodí domácí atmosféru a naláká je k prohlédnutí vystavených produktů.

V chrášťanském showroomu, který je zároveň strategicky spojený s největším logistickým centrem Alzy, jsme společně s agenturou Dago připravili dva velké shop in shopy. Zákazníci tak mají možnost si ve stylových interiérech prohlédnout to nejzajímavější z naší nabídky dříve, než si zboží objednají přes e-shop Alza. Ať už jsou to nové XXL trouby MORA s chytrými funkcemi, které doplňují moderní varné desky s automatickými funkcemi, technologicky vyspělé myčky, odsavače nebo další kuchyňské spotřebiče této tradiční české značky,“ říká Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK, a dodává: „Druhým projektem s agenturou Dago je i dokonale slazený smart showroom inovativní a technologické značky Hisense. V něm si mohou návštěvníci prohlédnout nejen špičkové televizory a soundbary, ale i další spotřebiče do domácnosti – chladničky, pračky, sušičky, smart vysavače a další.“

Vystavení je vyrobeno z řady kvalitních materiálů, které vydrží velké zatížení. Design shop in shopu je jednoduchý, ale přesto moderní a dává prostor k tomu, aby prezentované zboží upoutalo pozornost a zdůraznilo jeho design.

VIDEA Z REALIZACÍ NALEZNETE ZDE.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This