Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Kompletní sortiment káv Perla na jednom místě

Úžasná vůně, symbol odpočinku ale i pořádné vzpruhy – tak většina z nás vnímá kávu. Doby, kdy si lidé vybírali pouze mezi zrnkovou a rozpustnou kávu, jsou už dávno pryč.

Dvojnásobné zlato ze soutěže POPAI Awards

Ve čtvrtek 24. listopadu se jako každý rok konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže POPAI Awards. V této soutěži jsou oceňovány nejlepší projekty in store komunikace na domácím trhu. I v letošním roce jsme uspěli a odnášíme si zlato celkem ze dvou kategorií.

Doba pečení se blíží. ECG promuje na prodejní ploše kuchyňské roboty

Od října mohou spotřebitele v prodejnách tuzemské́ sítě Expert Elektro nově zaujmout jedinečné́ POP stojany zhotovené pro značku ECG. O jejich design, výrobu a instalaci na prodejní ploše se postarala agentura Dago.

Celkem 11 kusů stojanů, zhotovených z prémiových materiálů, má za úkol přehledně odprezentovat výkonné kuchyňské roboty Forza. Ty si se svou výbavou hlasitě říkají o pozornost všech nadšených kuchařů. „Veškeré návrhy, které jsme od Daga obdrželi, byly velice zdařilé. Nakonec jsme se rozhodli pro tento stojan, který působil na první pohled nepřehlédnutelně a zároveň variabilně,“ říká Radka Čermáková, marketingová manažerka Expert Elektro.

Tři důležité aspekty

Využití laminových desek, kovu a leštěného plastu zaručuje luxusní, čistý vzhled a ideálně doplní designové kuchyňské roboty Forza. „Ve stojanech vyrobených pro značku ECG se nám podařilo spojit a vystihnout hned tři důležité aspekty – atypický design, možnost vystavení a dostatek prostoru pro velkou zásobu zboží k prodeji,“ komentuje vystavení Lucie Michajlov, projektová manažerka z agentury Dago.

Snadný rebranding

Výhodou těchto shop in shopů je jejich variabilnost. Byly totiž navrženy tak, aby se daly snadno rebrandovat. Podsvícené plochy, na které se umisťují bannery, jsou snadno měnitelné. Po skončení této promo akce mohou tedy aktivace sloužit dál i pro ostatní sortiment značky ECG. Stojany jsou doplněny o speciální kapsy, do kterých lze umístit tištěné promo materiály. „I přes to, že se jedná o paletový stojan, je provedení trochu atypické a designově odvážné. Hlavní doménou je velký světelný panel, který tvoří i základní opěrnou mechaniku. Z něho vede výstavní plocha, kde se prezentují fyzicky vystavené produkty, a pod touto plochou se nachází značný prostor pro zásobu zboží v obalech pro zakoupení,“ doplňuje Lucie Michajlov.

Reakce z trhu

Zpětná vazba z prodejen je pozitivní, zboží prezentované na stojanu je viditelné a netvoří jen další kousek v regálu. Láká tak k vyzkoušení, osahání a v neposlední řadě ke koupi. „Myslím, že jsme díky stojanu, provedení a variabilitě vyslali do trhu jasný vzkaz, a to ten, že to se značkou ECG a jejími produkty myslíme vážně,“ dodává Radka Čermáková.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This