Získali jsme zlato v POPAI AWARDS PARIS

Prestižní evropská soutěž POPAI Awards Paris zná své vítěze. Vítězné projekty, které vybrala odborná porota, byly vyhlášeny 15. září v Paříži.

Rozhovor s Markem Končitíkem: „Mým největším koníčkem je firma.“

Marek Končitík před dvěma lety jako nový jednatel společnosti Dago využil Covidu k totální restrukturalizaci firmy. Místo šetření se rozhodl masívně investovat do technologií, procesů a lidí. Vybudoval zázemí pro zrychlení výroby a ztrojnásobil počet zaměstnanců. I...

Displeje Tassimo pro Kraft Foods

Naše společnost pro svého zákazníka Kraft Foods navrhla, vyrobila a na českém trhu v listopadu 2012 implementovala luxusní podlahové displeje Tassimo. Tyto POP stojany slouží k podpoře prodeje kávovarů Bosch a kávy Tassimo v globálních maloobchodních sítích.

Inspirací konceptu designu podlahového stojanu byl právě tvar kávovaru Bosch. Jako konstrukční materiál byly použity LTD desky s vysokým leskem v kombinaci s masivním plexisklem a světelným systémem LED. Design stojanu navozuje pocit vzdušnosti a lehkosti. Síla materiálu použitého na police umožňuje maximalizaci vizuálního efektu prosvětlením hran polic a vsazených grafických elementů v horní a spodní části stojanu. Celkový luxusní image je umocněn aplikací LCD displeje, který ve smyčce přehrává speciálně vytvořený spot. Právě světelné efekty a dynamický spot v kombinaci s exkluzívní vizuální strukturou podporují schopnost tohoto POP média vyrušit a zaujmout kupující s cílem je konvertovat ke koupi prezentovaných produktů. Celkově netradiční design displeje Tassimo podtrhuje kvalitu a jedinečné spojení přístroje známé a spolehlivé značky Bosch a oblíbené kávy Tassimo. Zajímavostí projektu je jeho ocenění odborníky v letošní soutěži POPAI Awards 2012, ve které jsme s ním zvítězili v jedné ze soutěžních kategorií (Domácí potřeby).

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This