Salute! To nejlepší z Itálie najdete na jednom místě

Italové si život umějí vychutnat. Jejich vášeň k životu je pověstná. A na to sází i nové vystavení pro Ultra Premium Brands, které vás mrknutím oka přenese do prosluněných italských ulic. Vydejte se s námi na cestu!

POS by měly zákazníka i pobavit

Naprostá většina nákupních rozhodnutí se odehrává na úrovni emocí. Jaké dnes existují prostředky k jejich ovlivnění?

Displeje Tassimo pro Kraft Foods

Naše společnost pro svého zákazníka Kraft Foods navrhla, vyrobila a na českém trhu v listopadu 2012 implementovala luxusní podlahové displeje Tassimo. Tyto POP stojany slouží k podpoře prodeje kávovarů Bosch a kávy Tassimo v globálních maloobchodních sítích.

Inspirací konceptu designu podlahového stojanu byl právě tvar kávovaru Bosch. Jako konstrukční materiál byly použity LTD desky s vysokým leskem v kombinaci s masivním plexisklem a světelným systémem LED. Design stojanu navozuje pocit vzdušnosti a lehkosti. Síla materiálu použitého na police umožňuje maximalizaci vizuálního efektu prosvětlením hran polic a vsazených grafických elementů v horní a spodní části stojanu. Celkový luxusní image je umocněn aplikací LCD displeje, který ve smyčce přehrává speciálně vytvořený spot. Právě světelné efekty a dynamický spot v kombinaci s exkluzívní vizuální strukturou podporují schopnost tohoto POP média vyrušit a zaujmout kupující s cílem je konvertovat ke koupi prezentovaných produktů. Celkově netradiční design displeje Tassimo podtrhuje kvalitu a jedinečné spojení přístroje známé a spolehlivé značky Bosch a oblíbené kávy Tassimo. Zajímavostí projektu je jeho ocenění odborníky v letošní soutěži POPAI Awards 2012, ve které jsme s ním zvítězili v jedné ze soutěžních kategorií (Domácí potřeby).

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This