Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

DAGO se rozšířilo o novou kompletační halu v rekordním čase

Nové zakázky si žádají nové a větší prostory – proto jsme v dubnu otevřeli novou kompletační halu, která se nachází jen kousek od naší centrály ve Zdicích. Najít ji můžete v nedaleké Bavoryni. K čemu bude hala sloužit?

V reakci na potřeby dnešního retailového trhu jsme se v loňském roce rozhodli investovat do nových strojů. Výrazně totiž vzrostla poptávka po projektech z kartonu, se kterým lze snadno kreativně pracovat, zvýšila se kvalita jeho potisku a díky moderním technologiím se jeho životnost prodloužila až na jeden rok. Většina POS kampaní v obchodech vzniká rychle a má spíše krátkodobý charakter. Jelikož množství zakázek stále narůstá, byli jsme nuceni rychle reagovat. Během dvou týdnů jsme našli nové prostory, které slouží výhradně ke kompletaci a finalizaci našich zakázek. Především jsme tak potřebovali uvolnit místo dalším tiskovým strojům a plotterům, které se právě instalují ve stávajících výrobních prostorách.

Také jsme zdvojnásobili počet zaměstnanců – a to včetně osmi žen z Ukrajiny, které se v Čechách ocitly v důsledku války v jejich zemi. Nová hala o rozloze přes 400 m2 je vybavena nejmodernějšími kompletačními a balícími nástroji, které nám umožní dělat naši práci ještě lépe a rychleji.

Díky inovacím a skvělému DAGO teamu nyní projekty realizujeme v rekordní lhůtě 1 až 3 týdnů od zadání zakázky.

Děkujeme všem našim kolegům!

 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This