Optice tradiční prodej přeje: HODNOCENÍ PRO MARKETING & MEDIA

V segmentu brýlí dochází k propojení onlinového a reálného světa, dbá se na udržitelné materiály.   Vybrané optiky pro oborový časopis Marketing & Media hodnotil náš projektový manažer Jakub Petráš.       1. For art’s sake   Mezi zajímavé řešení prodejního místa...

Irsko letí na med od českých včel

Tullamore D.E.W. Honey byla uvedena na trh již na podzim loňského roku. Komunikační agentura Dago pro tuto novinku letos vytvořila samplingový stánek, který efektivně propaguje spojení českého medu a irské whisky.

DAGO se rozšířilo o novou kompletační halu v rekordním čase

Nové zakázky si žádají nové a větší prostory – proto jsme v dubnu otevřeli novou kompletační halu, která se nachází jen kousek od naší centrály ve Zdicích. Najít ji můžete v nedaleké Bavoryni. K čemu bude hala sloužit?

V reakci na potřeby dnešního retailového trhu jsme se v loňském roce rozhodli investovat do nových strojů. Výrazně totiž vzrostla poptávka po projektech z kartonu, se kterým lze snadno kreativně pracovat, zvýšila se kvalita jeho potisku a díky moderním technologiím se jeho životnost prodloužila až na jeden rok. Většina POS kampaní v obchodech vzniká rychle a má spíše krátkodobý charakter. Jelikož množství zakázek stále narůstá, byli jsme nuceni rychle reagovat. Během dvou týdnů jsme našli nové prostory, které slouží výhradně ke kompletaci a finalizaci našich zakázek. Především jsme tak potřebovali uvolnit místo dalším tiskovým strojům a plotterům, které se právě instalují ve stávajících výrobních prostorách.

Také jsme zdvojnásobili počet zaměstnanců – a to včetně osmi žen z Ukrajiny, které se v Čechách ocitly v důsledku války v jejich zemi. Nová hala o rozloze přes 400 m2 je vybavena nejmodernějšími kompletačními a balícími nástroji, které nám umožní dělat naši práci ještě lépe a rychleji.

Díky inovacím a skvělému DAGO teamu nyní projekty realizujeme v rekordní lhůtě 1 až 3 týdnů od zadání zakázky.

Děkujeme všem našim kolegům!

 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This