Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Birell si dám! Oblíbené ovocné nealko láká na dávku ovoce

Nealkoholické nápoje představují velmi obsáhlý segment produktů. Řadí se sem klasické i ochucené vody, energetické nápoje, káva, kolové nápoje, džusy a v neposlední řadě také nealkoholická piva, po kterých je sháňka hlavně v letních měsících. Nabízejí totiž pořádnou dávku osvěžení i pro ty, kteří se chystají sednout za volant nebo třeba na kolo.

A právě na rychlé uhašení žízně lákají nové POS materiály zhotovené ve spolupráci s oblíbenými nealko pivy Birell Radler. „Při přípravě kampaně pro Birell jsme vycházeli z toho, co lidi baví na létě nejvíc. Šťavnaté osvěžení, které je plné ovocné a skvělé chuti, bez přidaných konzervantů a barviv. Dago tuto naši představu naplnilo skvěle a na trhu byl letos Birell nepřehlédnutelný,“ vysvětluje Barbora Karešová, activation manager z Plzeňského Prazdroje.

Pro prezentaci těchto nealkoholických piv vytvořilo Dago celkem 10 shop in shopů, jež jsou k vidění v řetězcích Albert, a 40 jednopaletí, která jsou k vidění v prodejnách Tesco a Albert. Aktivace jsou doplněny o hesla „Dopřej si šťavnaté osvěžení“ a „Birell si dám“.

Vše, včetně 3D plechovky zdobící tyto aktivace, bylo vyrobeno z kartonu s FSC certifikací, podporující ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Ovocná vzpruha

„Při tvorbě POS materiálů jsme vsadili na kreativní a hravý design, který na první pohled láká na pořádnou dávku ovocného osvěžení a šťavnatosti,“ říká Luboš Plačko, projektový manager z Daga. A právě díky výrazné barevnosti poutaly shop in shopy a jednopaletí na prodejních plochách pozornost spotřebitelů. Kartonovým vystavení dominují kousky ovoce a vodní prvky, které jsou synonymem pro letní pohodu a motivují zákazníka ke koupi nápoje a jeho okamžité konzumaci.

Váš tým Dago 

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This