Celkem šest ocenění jsme získali v soutěži POPAI Awards

Ve čtvrtek 25. listopadu se uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže POPAI Awards, ve které jsou oceňovány nejlepší projekty in store komunikace v místě prodeje na domácím i na zahraničním trhu. I letos jsme uspěli a odnášíme si celkem šest ocenění.

Model jelení hlavy aneb 3D tisk jako nový prvek POS materiálu

V měsíci srpnu mohli zákazníci v prodejnách Ahold narazit na inovativní vystavení od společnosti DAGO s použitím nového prvku POS materiálů – 3D tisku. Vznikl tak originální shop-in-shop, který na první pohled zachycuje jedinečnou filozofii značky Jägermeister.

Pro Purinu jsme vytvořili unikátní shop-in-shop vystavení

Prodeje chovatelských potřeb v kamenných i internetových obchodech stále rostou. Češi, proslulí jako chovatelé domácích mazlíčků, se tak stávají lídry v segmentu pet food. Jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru krmiva je rozhodně jeho kvalita.

Red Bull projíždí s Formulí 1 české a slovenské prodejny

V obchodech a na čerpacích stanicích napříč Českem a Slovenskem nyní poutá pozornost netradiční prezentace značky a produktů Red Bull s tématikou Formule 1. odech a na čerpacích stanicích napříč Českem a Slovenskem nyní poutá pozornost netradiční prezentace značky a produktů Red Bull s tématikou Formule 1.

„Back to school“ sezóna musí být nepřehlédnutelná

Anna Brůžková hodnotila projekty v místech prodeje v rámci návratu do škol. Zde jsou ty nejlepší.

1. The Dubai Mail
2. Mondeléz (Walmart)
3. De Bijenkorf
 
Akce „back to school“ je velmi důležitá zejména pro školou povinné ratolesti a jejich rodiče. V realizacích můžeme vidět velkou rozmanitost POS materiálů, všechny však souvisejí se školou. Ať už je to interaktivní autobus, který je instalovaný v Dubai Mailu, kde se děti mohou proběhnout autobusem a vybírat školní pomůcky, nebo si zahrát na řidiče, který je zanedlouho bude vozit do školy. Tím nasají atmosféru a spojí si to s něčím příjemným.Obchodní dům De Bijenkorf
Starší ročníky také nakupují potřeby do školy, ale tato mládež chce být stylovější, „cool“, a proto vystavením v Bijenkorf určitě na první pohled zaujme, a to zejména děvčata. Nadrozměrné emotikony palců jako lajků s nápisy „school“ již na dálku přitáhnou pozornost. Velmi originálně zpracovaná podpora prodeje. Další super kousek je boxovaný kartónový stojan v designu sešitu, kroužky vazby jsou krásný detail.

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This