Salute! To nejlepší z Itálie najdete na jednom místě

Italové si život umějí vychutnat. Jejich vášeň k životu je pověstná. A na to sází i nové vystavení pro Ultra Premium Brands, které vás mrknutím oka přenese do prosluněných italských ulic. Vydejte se s námi na cestu!

POS by měly zákazníka i pobavit

Naprostá většina nákupních rozhodnutí se odehrává na úrovni emocí. Jaké dnes existují prostředky k jejich ovlivnění?

„Back to school“ sezóna musí být nepřehlédnutelná

Anna Brůžková hodnotila projekty v místech prodeje v rámci návratu do škol. Zde jsou ty nejlepší.

1. The Dubai Mail
2. Mondeléz (Walmart)
3. De Bijenkorf
 
Akce „back to school“ je velmi důležitá zejména pro školou povinné ratolesti a jejich rodiče. V realizacích můžeme vidět velkou rozmanitost POS materiálů, všechny však souvisejí se školou. Ať už je to interaktivní autobus, který je instalovaný v Dubai Mailu, kde se děti mohou proběhnout autobusem a vybírat školní pomůcky, nebo si zahrát na řidiče, který je zanedlouho bude vozit do školy. Tím nasají atmosféru a spojí si to s něčím příjemným.Obchodní dům De Bijenkorf
Starší ročníky také nakupují potřeby do školy, ale tato mládež chce být stylovější, „cool“, a proto vystavením v Bijenkorf určitě na první pohled zaujme, a to zejména děvčata. Nadrozměrné emotikony palců jako lajků s nápisy „school“ již na dálku přitáhnou pozornost. Velmi originálně zpracovaná podpora prodeje. Další super kousek je boxovaný kartónový stojan v designu sešitu, kroužky vazby jsou krásný detail.

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This