Jsme fullservisová POP komunikační agentura s vlastní výrobou založená v roce 1993. Pracujeme aktivně s přibližně stovkou klientů z oblasti FMCG, elektroniky, farmacie, finančních služeb a dalších oblastí.

Do projektů našich klientů aplikujeme, v rámci našeho konceptu CIS – Complex In-store Solution, sofistikované teoreticko-praktické know how z oblasti instore komunikace a působení POP materiálů na nákupní chování zákazníků dle nejnovějších výzkumů a trendů. Využitím tohoto přístupu dosahujeme při tvorbě POP médií nejen tradiční líbivosti a technické funkčnosti, které jsou dnes již samozřejmostí, ale především jejich maximální účinnosti a efektivity.

Zároveň posunujeme naše projekty blíže k samotnému koncovému zákazníkovi a vytváříme prostředí ze kterého odchází spokojen díky tomu co zažije, ve kterém neztrácí čas hledáním, ve kterém se cítí inspirován a obohacen. Zkrátka se snažíme přinášet lidem příjemné nákupní zážitky, které vytváří dlouhodobé vazby a férovým způsobem zlepšují obchodní výsledky našich klientů.  A to s vědomím, že každý člověk nemůže být  zákazníkem, ale každý zákazník je člověk.

Za svoji práci jsme získali mnohá ocenění a uznání od klientů. To, co na nás naši klienti oceňují, jsou zejména proaktivní přístup, rychlost, spolehlivost a komplexní pojetí zadání.
Nabízíme fullservisové zpracování projektu od analýzy vhodného řešení přes funkční návrhy, design, konstrukční řešení a sériovou výrobu až po dopravu a umístění na prodejní plochu. Našimi klíčovými hodnotami jsou RYCHLOST – DŮVĚRA – ZNALOSTI – EFEKTIVITA. Interní designérský tým navrhuje neotřelý a funkční design, který klientům představujeme ve 3D vizualizacích a simulacích v reálném prostředí.

Díky vlastní výrobě ve svém středisku ve Zdicích u Berouna jsme schopni monitorovat celý proces vývoje a výroby POP produktu a tak spolehlivě zajistit jeho kvalitu. Zpracováváme pokročilými technologiemi a potiskujeme veškeré druhy plastů, dřeva a kovů. Zároveň nám vlastní logistický systém umožňuje realizovat dopravu a implementaci in-store medií až na prodejní plochy.

CO PRO NÁS ZNAMENÁ FULLSERVIS?

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This