Dvojnásobné zlato ze soutěže POPAI Awards

Ve čtvrtek 24. listopadu se jako každý rok konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže POPAI Awards. V této soutěži jsou oceňovány nejlepší projekty in store komunikace na domácím trhu. I v letošním roce jsme uspěli a odnášíme si zlato celkem ze dvou kategorií.

Pomáháme tam, kde je to potřeba

Uvědomujeme si, jak důležité je pomáhat slabším a nezavírat oči před problémy, které tíží ostatní. Proto moc rádi podporujeme aktivity, které dávají smysl a přinášejí radost ostatním.

Halloween je pro děti: Hodnocení pro Marketing & Media

Pojďme se bát… Ale krásně bát! Jak se neztratit v oranžovém moři a prodat o trochu více bonbónů, čokolád, dekorací, bublinek i dýní? Ta nejlepší halloweenská vystavení pro časopis Marketing & Media hodnotila Radka Hejduková.

Nápoje Fanta sázejí na Halloween

Halloween sice není typický český svátek, přesto pro obchodníky představuje skvělou příležitost k navázání kontaktu se zákazníky způsobem, jaký si jindy nemohou dovolit.

Shanghai, Las Vegas a Paříž

Naše projekty, které uspěly v posledním ročníku POPAI Awards Czech Republic se právě utkávají s konkurencí z celého světa v hlavní evropské soutěži POPAI Awards konané v Paříži a světové POPAI Global Awards v Las Vegas (odkaz na video teaser). Už samotná možnost se účastnit těchto v oboru nejvýznamnějších světových akcí je pro nás velkou ctí a zajímavou zkušeností. S trpělivostí budeme vyčkávat zda se některému z našich přihlášených exponátů podaří uspět.

Protože také víme, že žádný učený z nebe nespadl vydáme se v polovině května na nejvýznamnější asijský veletrh řešení a trendů v maloobchodě C STAR do Čínské Shanghaie. Těšíme se že načerpáme novou inspiraci a přivezeme zajímavé novinky a inovace z veletrhu i čínských míst prodeje, abychom mohli tvořit ještě lepší projekty, ještě lepší místa prodeje … .  Své poznatky z Číny a veletrhu si rozhodně nenecháme jen pro sebe a budeme je s Vámi sdílet nejen prostřednictvím inovovaných projektů, ale také reportáží obohacených o snímky zajímavých aplikací.

Přejeme krásné jaro, Váš DAGO team

Pin It on Pinterest

Share This