Salute! To nejlepší z Itálie najdete na jednom místě

Italové si život umějí vychutnat. Jejich vášeň k životu je pověstná. A na to sází i nové vystavení pro Ultra Premium Brands, které vás mrknutím oka přenese do prosluněných italských ulic. Vydejte se s námi na cestu!

POS by měly zákazníka i pobavit

Naprostá většina nákupních rozhodnutí se odehrává na úrovni emocí. Jaké dnes existují prostředky k jejich ovlivnění?

Shanghai, Las Vegas a Paříž

Naše projekty, které uspěly v posledním ročníku POPAI Awards Czech Republic se právě utkávají s konkurencí z celého světa v hlavní evropské soutěži POPAI Awards konané v Paříži a světové POPAI Global Awards v Las Vegas (odkaz na video teaser). Už samotná možnost se účastnit těchto v oboru nejvýznamnějších světových akcí je pro nás velkou ctí a zajímavou zkušeností. S trpělivostí budeme vyčkávat zda se některému z našich přihlášených exponátů podaří uspět.

Protože také víme, že žádný učený z nebe nespadl vydáme se v polovině května na nejvýznamnější asijský veletrh řešení a trendů v maloobchodě C STAR do Čínské Shanghaie. Těšíme se že načerpáme novou inspiraci a přivezeme zajímavé novinky a inovace z veletrhu i čínských míst prodeje, abychom mohli tvořit ještě lepší projekty, ještě lepší místa prodeje … .  Své poznatky z Číny a veletrhu si rozhodně nenecháme jen pro sebe a budeme je s Vámi sdílet nejen prostřednictvím inovovaných projektů, ale také reportáží obohacených o snímky zajímavých aplikací.

Přejeme krásné jaro, Váš DAGO team

Pin It on Pinterest

Share This