Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Shanghai, Las Vegas a Paříž

Naše projekty, které uspěly v posledním ročníku POPAI Awards Czech Republic se právě utkávají s konkurencí z celého světa v hlavní evropské soutěži POPAI Awards konané v Paříži a světové POPAI Global Awards v Las Vegas (odkaz na video teaser). Už samotná možnost se účastnit těchto v oboru nejvýznamnějších světových akcí je pro nás velkou ctí a zajímavou zkušeností. S trpělivostí budeme vyčkávat zda se některému z našich přihlášených exponátů podaří uspět.

Protože také víme, že žádný učený z nebe nespadl vydáme se v polovině května na nejvýznamnější asijský veletrh řešení a trendů v maloobchodě C STAR do Čínské Shanghaie. Těšíme se že načerpáme novou inspiraci a přivezeme zajímavé novinky a inovace z veletrhu i čínských míst prodeje, abychom mohli tvořit ještě lepší projekty, ještě lepší místa prodeje … .  Své poznatky z Číny a veletrhu si rozhodně nenecháme jen pro sebe a budeme je s Vámi sdílet nejen prostřednictvím inovovaných projektů, ale také reportáží obohacených o snímky zajímavých aplikací.

Přejeme krásné jaro, Váš DAGO team

Pin It on Pinterest

Share This