Salute! To nejlepší z Itálie najdete na jednom místě

Italové si život umějí vychutnat. Jejich vášeň k životu je pověstná. A na to sází i nové vystavení pro Ultra Premium Brands, které vás mrknutím oka přenese do prosluněných italských ulic. Vydejte se s námi na cestu!

POS by měly zákazníka i pobavit

Naprostá většina nákupních rozhodnutí se odehrává na úrovni emocí. Jaké dnes existují prostředky k jejich ovlivnění?

POPAI awards 2012

Ocenění v POPAI Awards 2012
Praha, 26. 11. 2012 – Do letošní soutěže o nejlepší reklamní prostředky v oblasti in-store komunikace POPAI Awards 2012 jsme přihlásili celkem sedm projektů. Tři z nich se staly vítězi kategorie, stojan pro Somersby Cider byl v rámci kategorie „Vynikající realizace“ nominován do finále POPAI Awards.

Podlahový stojan Tassimo pro zadavatele Kraft Foods ČR se stal vítězem kategorie Domácí potřeby. Inspirací konceptu designu, který navozuje pocity vzdušnosti a lehkosti, byl tvar kávovaru Bosch. Použitým materiálem byly LTD desky v kombinaci s masivním plexisklem. Celkový design měl za úkol podtrhnout kvalitu a spojení spolehlivé značky Bosch s kvalitní kávou Tassimo.

Promostolek Radox pro zadavatele Unilever získal první místo v kategorii Potřeby pro služby podpory prodeje. Nosným designovým prvkem bylo využití imitace balvanů, což reflektuje nadlinkovou komunikaci značky Radox. Při konstrukci promostolku byl kladen důraz na maximální mobilitu, nízkou hmotnost a snadnou sestavitelnost v místě promoakcí, které se odehrávaly v hypermarketech a supermarketech po celé České republice.

Kovový stojan Kozel pro zadavatele Pivovary Topvar zvítězil v kategorii Alkoholické nápoje. Cílem specifického tvaru stojanu založeného na vlnách bylo především zaujmout a vyrušit zákazníky na základě Weberova zákona: odlišit se od jinak pravidelných tvarů maloobchodního prostředí. Důležitým prvkem pojetí stojanu byla i jasná, rychlá a snadná manipulace s produkty ve stojanu, čímž byl eliminován „fenomén zdání nesnadné manipulovatelnosti s produkty“.

Ocenění „Vynikající realizace postupující do finále POPAI Awards“ bylo uděleno stojanu Somersby Cider pro zadavatele Budějovický Budvar. V rámci této realizace bylo docíleno maximální visibility vystavených produktů. Poutavě řešený topper je navíc možné kdykoli rebrandovat snadnou výměnou za nový. Unikátní konstrukce zohledňuje požadavky na vysokou nosnost stojanu.

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This