Dvojnásobné zlato ze soutěže POPAI Awards

Ve čtvrtek 24. listopadu se jako každý rok konalo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže POPAI Awards. V této soutěži jsou oceňovány nejlepší projekty in store komunikace na domácím trhu. I v letošním roce jsme uspěli a odnášíme si zlato celkem ze dvou kategorií.

Pomáháme tam, kde je to potřeba

Uvědomujeme si, jak důležité je pomáhat slabším a nezavírat oči před problémy, které tíží ostatní. Proto moc rádi podporujeme aktivity, které dávají smysl a přinášejí radost ostatním.

Halloween je pro děti: Hodnocení pro Marketing & Media

Pojďme se bát… Ale krásně bát! Jak se neztratit v oranžovém moři a prodat o trochu více bonbónů, čokolád, dekorací, bublinek i dýní? Ta nejlepší halloweenská vystavení pro časopis Marketing & Media hodnotila Radka Hejduková.

Nápoje Fanta sázejí na Halloween

Halloween sice není typický český svátek, přesto pro obchodníky představuje skvělou příležitost k navázání kontaktu se zákazníky způsobem, jaký si jindy nemohou dovolit.

POPAI awards 2012

Ocenění v POPAI Awards 2012
Praha, 26. 11. 2012 – Do letošní soutěže o nejlepší reklamní prostředky v oblasti in-store komunikace POPAI Awards 2012 jsme přihlásili celkem sedm projektů. Tři z nich se staly vítězi kategorie, stojan pro Somersby Cider byl v rámci kategorie „Vynikající realizace“ nominován do finále POPAI Awards.

Podlahový stojan Tassimo pro zadavatele Kraft Foods ČR se stal vítězem kategorie Domácí potřeby. Inspirací konceptu designu, který navozuje pocity vzdušnosti a lehkosti, byl tvar kávovaru Bosch. Použitým materiálem byly LTD desky v kombinaci s masivním plexisklem. Celkový design měl za úkol podtrhnout kvalitu a spojení spolehlivé značky Bosch s kvalitní kávou Tassimo.

Promostolek Radox pro zadavatele Unilever získal první místo v kategorii Potřeby pro služby podpory prodeje. Nosným designovým prvkem bylo využití imitace balvanů, což reflektuje nadlinkovou komunikaci značky Radox. Při konstrukci promostolku byl kladen důraz na maximální mobilitu, nízkou hmotnost a snadnou sestavitelnost v místě promoakcí, které se odehrávaly v hypermarketech a supermarketech po celé České republice.

Kovový stojan Kozel pro zadavatele Pivovary Topvar zvítězil v kategorii Alkoholické nápoje. Cílem specifického tvaru stojanu založeného na vlnách bylo především zaujmout a vyrušit zákazníky na základě Weberova zákona: odlišit se od jinak pravidelných tvarů maloobchodního prostředí. Důležitým prvkem pojetí stojanu byla i jasná, rychlá a snadná manipulace s produkty ve stojanu, čímž byl eliminován „fenomén zdání nesnadné manipulovatelnosti s produkty“.

Ocenění „Vynikající realizace postupující do finále POPAI Awards“ bylo uděleno stojanu Somersby Cider pro zadavatele Budějovický Budvar. V rámci této realizace bylo docíleno maximální visibility vystavených produktů. Poutavě řešený topper je navíc možné kdykoli rebrandovat snadnou výměnou za nový. Unikátní konstrukce zohledňuje požadavky na vysokou nosnost stojanu.

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This