Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Futuristická POP prezentace Samsung

Nová prémiová řada lednic a praček značky Samsung má v pražském showroomu kuchyňského studia Sýkora svou vlastní malou výstavu realizovanou naší společností. Společnost Samsung Electronics totiž uvedla na konci loňského roku na český a slovenský trh novou prémiovou řadu chladniček a praček. V rámci rozšíření dostupných prodejních kanálů zahájil Samsung spolupráci s kuchyňským studiem Sýkora, aby umožnil všem zájemcům výběr špičkových domácích spotřebičů na stejném místě, kde plánují podobu své kuchyně a domácnosti. Zákazníci se tam nově mohou u vystavených produktů v klidu posadit a podrobně studovat spotřebiče na vyvýšených pedestalech, z nichž jeden dokonce rotuje. Za kreativním pojetím, výrobou a implementací celé P.O.P. aplikace stojí vedle nás také agentura Cheil.

Vystavení budí dojem galerie moderního umění a láká ke koupi návštěvníky showroomu kuchyňského studia Sýkora na pražské Harfě. „Přišli jsme s moderním hi-tech designem, který dobře vystihuje jak exkluzivitu značky Samsung, tak i elegantní pojetí okolního prostoru,“ popisuje vizuální stránku P.O.P. média Jakub Větrovec, leader Retail Experience projektů agentury Cheil.

Pozornost však nové vystavení nepoutá pouze díky nadčasovému designu. „Lednice i pračky jsme postavili na vyvýšený stojan, nasvítili je a využili pohybového efektu, který člověka přirozeně zaujme a dá mu možnost si skvělé produkty prohlédnout z jednoho místa ze všech stran. Vystavené pračky se totiž neustále otáčejí,“ upřesňuje designérka agentury Cheil Bo-Hyun Choi.

Posezení jako v galerii

S futuristickým designem ladí i zvolený materiál. Speciální stojany jsou vyrobeny z materiálu MDF a mají lakovaný povrch s vysokým leskem, jenž podtrhuje prémiovost vystavených produktů. Součástí vystavení jsou také LCD monitory, které doplňují hi-tech image celého vystavení a zároveň nabízí informace k umístěným prémiovým produktům.

Součástí finálního pojetí je i posezení naproti lednicím a pračkám. Zákazníci showroomu tak mají možnost dočíst se více o produktech Samsungu díky přiloženým brožurám a především se podívat na vystavení jako celek. „V tomto případě se opravdu jedná spíše o jakousi minigalerii moderního umění než běžnou P.O.P. aplikaci. Je to vlastně taková tuzemská Samsung art gallery,“ sděluje na závěr své dojmy Marek Končitík, obchodní ředitel naší společnosti, která celý projekt vyráběla a instalovala.

Váš DAGO Team

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This