Salute! To nejlepší z Itálie najdete na jednom místě

Italové si život umějí vychutnat. Jejich vášeň k životu je pověstná. A na to sází i nové vystavení pro Ultra Premium Brands, které vás mrknutím oka přenese do prosluněných italských ulic. Vydejte se s námi na cestu!

POS by měly zákazníka i pobavit

Naprostá většina nákupních rozhodnutí se odehrává na úrovni emocí. Jaké dnes existují prostředky k jejich ovlivnění?

Exkluzívní promostolky Timotei

Naše společnost navrhla a následně vyrobila pro svého zákazníka Unilever promostolky Timotei v originálním designu. Celkově netradiční pojetí promostolku využívá pro dosažení výjimečné vizuální atraktivity na promoakcích klienta spojení atraktivního designu a unikátního technologického řešení.

Díky použití netradičního konstrukčního materiálu – polyuretanové pěny – imitují promostolky jedinečným způsobem skutečné produkty a na prodejně aktivně vzbuzují zájem zákazníků. Při vývoji promostolků byla mimo jiné věnována velká pozornost snadné mobilitě a praktičnosti – jednoduchému skládání, úložným prostorům uvnitř stolků, speciálním transportním kontejnerům na kolečkách.
V současné době probíhají promoakce ve vybraných maloobchodních řetězcích v ČR a SR, které se dle slov klienta setkávají s velkým zájmem nakupujících.

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This