Získali jsme zlato v POPAI AWARDS PARIS

Prestižní evropská soutěž POPAI Awards Paris zná své vítěze. Vítězné projekty, které vybrala odborná porota, byly vyhlášeny 15. září v Paříži.

Rozhovor s Markem Končitíkem: „Mým největším koníčkem je firma.“

Marek Končitík před dvěma lety jako nový jednatel společnosti Dago využil Covidu k totální restrukturalizaci firmy. Místo šetření se rozhodl masívně investovat do technologií, procesů a lidí. Vybudoval zázemí pro zrychlení výroby a ztrojnásobil počet zaměstnanců. I...

Exkluzívní promostolky Timotei

Naše společnost navrhla a následně vyrobila pro svého zákazníka Unilever promostolky Timotei v originálním designu. Celkově netradiční pojetí promostolku využívá pro dosažení výjimečné vizuální atraktivity na promoakcích klienta spojení atraktivního designu a unikátního technologického řešení.

Díky použití netradičního konstrukčního materiálu – polyuretanové pěny – imitují promostolky jedinečným způsobem skutečné produkty a na prodejně aktivně vzbuzují zájem zákazníků. Při vývoji promostolků byla mimo jiné věnována velká pozornost snadné mobilitě a praktičnosti – jednoduchému skládání, úložným prostorům uvnitř stolků, speciálním transportním kontejnerům na kolečkách.
V současné době probíhají promoakce ve vybraných maloobchodních řetězcích v ČR a SR, které se dle slov klienta setkávají s velkým zájmem nakupujících.

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This