Hrdinové Marvelu vyzývají k soutěži v in-store kampani Coca-Cola

Spolupráce dvou ikonických značek, jakými jsou Coca-Cola a Marvel, si žádá něco výjimečného. Komunikační agentura Dago tak k právě probíhající soutěži o zájezd do Marvel Avengers Campusu v Disneylandu Paris připravila pro Coca-Colu hned několik vystavení pro český a slovenský trh.

Oslavte Vánoce s unikátní aktivací Pilsner Urquell

Prémiové pivo k Vánocům neodmyslitelně patří. I proto se značka Pilsner Urquell rozhodla vytvořit unikátní sezonní aktivaci s holofanem, kterou v exponovaných vánočních prodejních plochách rozhodně nepřehlédnete.

Exkluzívní promostolky Timotei

Naše společnost navrhla a následně vyrobila pro svého zákazníka Unilever promostolky Timotei v originálním designu. Celkově netradiční pojetí promostolku využívá pro dosažení výjimečné vizuální atraktivity na promoakcích klienta spojení atraktivního designu a unikátního technologického řešení.

Díky použití netradičního konstrukčního materiálu – polyuretanové pěny – imitují promostolky jedinečným způsobem skutečné produkty a na prodejně aktivně vzbuzují zájem zákazníků. Při vývoji promostolků byla mimo jiné věnována velká pozornost snadné mobilitě a praktičnosti – jednoduchému skládání, úložným prostorům uvnitř stolků, speciálním transportním kontejnerům na kolečkách.
V současné době probíhají promoakce ve vybraných maloobchodních řetězcích v ČR a SR, které se dle slov klienta setkávají s velkým zájmem nakupujících.

Fotogalerie

Pin It on Pinterest

Share This