Big Shock! přináší hudební zážitek přímo do prodejen

Tradiční letní limitovaná edice energetických drinků Big Shock! MUSIC, která reprezentuje hravost hudebních zážitků a letních festivalů, na sebe nyní v obchodech upozorňuje pomocí unikátního vystavení ve tvaru sluchátek, které jsme v Dagu vytvořili.

Ocenění POP STAR měsíce února 2021 získala realizace JOJO

Portál Mistoprodeje.cz vyhlašuje nového vítěze soutěže POP STAR. Vítězem za měsíc únor se stala realizace JoJo. V tomto měsíci bylo přihlášeno 10 In-storových realizací, které porotci opět hodnotili ve třech kritériích: kreativní zpracování, celkové produkční...

Správně zvolené POS jako podpora prodeje funguje

Úspěšné POS vychází z poznání klienta/zadavatele a brandu. Na ně navazuje určení si cíle, vytvoření strategie řešení POS, kontrola nákupního procesu, nalezení funkčních elementů pro prodej, nalezení benefitů, odlišností atd. Příprava těchto studií zabere více času než produkce samotného POS.

Nová značka rumu Heffron připlula k zákazníkům na lodi

Třtinový rum Heffron má své místo v sortimentu české Palírny U Zeleného stromu už od roku 2019. Nyní na sebe Heffron upozorňuje v českých obchodech pomocí našeho netradičního paletového vystavení ve tvaru lodi a majáku.

Propojení dvou různých konceptů Stock slavilo úspěch

Čtyřpaletí pro Stock Plzeň a.s. bylo opravdovou výzvou, slučovalo v sobě totiž prezentaci dvou naprosto odlišných konceptů. Na jedné straně to byly dvě nové tváře rozšiřující rodinu Božkov Republica, a to rumový elixír Božkov Republica Espresso a vodka z cukrové třtiny Božkov Republica Vodka, na druhé straně pak klasika – starý dobrý Fernet Stock Božkov.

Ovčák Éro šílí v obchodech po Brit Meaty Jerky

Ve spolupráci s českým výrobcem zvířecího krmiva VAFO Praha jsme představili nový psí snack Brit Meaty Jerky pomocí originálního permanentního vystavení. To bude ke zhlédnutí ve většině ze 75 zemí, kde společnost působí.

Big Shock vsadil na kreativní nabídku kompletního sortimentu

Značka Big Shock poprvé vystavila svůj kompletní sortiment na jednom místě, a to v rámci nového permanentního vystavení na prodejně Globus v Praze – Čakovicích. Kreativní endcap je kolektivním dílem společnosti Al-Namura a naší agentury.

Pětinásobné zlato z POPAI Awards

I letos se můžeme těšit z úspěchu na soutěži POPAI Awards, na kterých jsme uspěli s pěti realizacemi. Za vynikající realizaci bylo zvoleno vystavení se zubním kartáčkem Oral B.

Red Bull projíždí s Formulí 1 české a slovenské prodejny

V obchodech a na čerpacích stanicích napříč Českem a Slovenskem nyní poutá pozornost netradiční prezentace značky a produktů Red Bull s tématikou Formule 1. Propracovaná vystavení spojují prvky závodů a dominant obou zemí, jako je Karlův Most či Štrbské Pleso. Celkem 86 vystavení bude v českých a slovenských prodejnách k vidění do začátku srpna.

„Tato kampaň je pro nás highlightem roku. Je spojena s F1 road trip videem napříč Českem a Slovenskem „From castle to castle“, které právě spatřilo světlo světa. Proto jsme chtěli i do in-storu přinést něco extra, vystavení, u kterého by se zákazník zastavil a vnímal prémiovost naší značky,“ říká Petra Diamond, Head of Trade Marketing CZ/SK v Red Bull Česká republika.

Cílem našich designérů bylo vytvořit zajímavou in-store komunikaci spojenou s Red Bull Racing zaměřenou na československý trh. Jedná se celkem o pět variant od čtyřpaletí po čela a lednice, které spojuje strategická linka spojující prvky Formule 1 a dominant obou zemí. Projekt má velké nároky na logistiku: celkem 86 kusů vystavení se postupně od června do srpna vystřídá v prodejnách řetězců Globus, Albert, Tesco, Kaufland, Coop a dalších a také na vybraných čerpacích stanicích MOL a Slovnaft.

Přišli jsme s pěti různými koncepty, z nichž Red Bull vybral jeden finální. U něj je použito pestré spektrum materiálů od kartonu přes celoplastová vystavení až po sestavy s dřevěným tělem obohacené o kovové konstrukce představující imitace cílových bran závodních okruhů. Vše je doplněno o elektrické osvětlení klíčových vizuálů, LCD displeje a svítící semafory. „Vzhledem k počtu vystavení a variantám na míru pro konkrétní prodejny je to pro nás přelomový projekt. Během vývoje jsme vytvořili i prototyp kartonové formule, nakonec však dostala přednost jiná verze kvůli větší kapacitě na vystavené produkty,“ popisuje Jakub Petráš, náš Project Manager.

„První zpětná vazba je velmi pozitivní. Kontaktují nás prodejny a řetězce a žádají o umístění těchto prémiových vystavení. Přitom některé z nich o ně původně vůbec nejevily zájem,“ doplňuje Petra Diamond z Red Bull Česká republika.

OZVĚTE SE, POMŮŽEME I VÁM S PODPOROU PRODEJE A BUDOVÁNÍM ZNAČKY

Pin It on Pinterest

Share This